WK Schema 2018

Hieronder het volledige WK schema. Gastland Rusland speelt naar goede traditie de openingswedstrijd. 

Zowel de speeldata als de -tijden in dit WK schema staan genoteerd volgens de Belgische tijdzone zodat je het tijdsverschil niet meer hoeft uit te rekenen.

Wilt je enkel het WK schema van de Rode Duivels zien? Klik dan hier.

Eerste Ronde
14 jun 2018
17:00 Rusland Rusland - Saudi Arabië Saudi Arabië
15 jun 2018
14:00 Egypte Egypte - Uruguay Uruguay
17:00 Marokko Marokko - Iran Iran
20:00 Portugal Portugal - Spanje Spanje
16 jun 2018
12:00 Frankrijk Frankrijk - Australië Australië
15:00 Argentinië Argentinië - IJsland IJsland
18:00 Peru Peru - Denemarken Denemarken
21:00 Kroatië Kroatië - Nigerië Nigerië
17 jun 2018
14:00 Costa Rica Costa Rica - Servië Servië
17:00 Duitsland Duitsland - Mexico Mexico
20:00 Brasilië Brasilië - Zwitserland Zwitserland
18 jun 2018
14:00 Zweden Zweden - Republiek Korea Republiek Korea
17:00 België België - Panama Panama
20:00 Tunesië Tunesië - Engeland Engeland
19 jun 2018
14:00 Polen Polen - Senegal Senegal
17:00 Colombië Colombië - Japan Japan
20:00 Rusland Rusland - Egypte Egypte
20 jun 2018
14:00 Portugal Portugal - Marokko Marokko
17:00 Uruguay Uruguay - Saudi Arabië Saudi Arabië
20:00 Iran Iran - Spanje Spanje
21 jun 2018
14:00 Frankrijk Frankrijk - Peru Peru
17:00 Denemarken Denemarken - Australië Australië
20:00 Argentinië Argentinië - Kroatië Kroatië
22 jun 2018
14:00 Brasilië Brasilië - Costa Rica Costa Rica
17:00 Nigerië Nigerië - IJsland IJsland
20:00 Servië Servië - Zwitserland Zwitserland
23 jun 2018
14:00 België België - Tunesië Tunesië
17:00 Duitsland Duitsland - Zweden Zweden
20:00 Republiek Korea Republiek Korea - Mexico Mexico
24 jun 2018
14:00 Engeland Engeland - Panama Panama
17:00 Japan Japan - Senegal Senegal
20:00 Polen Polen - Colombië Colombië
25 jun 2018
16:00 Uruguay Uruguay - Rusland Rusland
16:00 Saudi Arabië Saudi Arabië - Egypte Egypte
20:00 Iran Iran - Portugal Portugal
20:00 Spanje Spanje - Marokko Marokko
26 jun 2018
16:00 Denemarken Denemarken - Frankrijk Frankrijk
16:00 Australië Australië - Peru Peru
20:00 Nigerië Nigerië - Argentinië Argentinië
20:00 IJsland IJsland - Kroatië Kroatië
27 jun 2018
16:00 Republiek Korea Republiek Korea - Duitsland Duitsland
16:00 Mexico Mexico - Zweden Zweden
20:00 Servië Servië - Brasilië Brasilië
20:00 Zwitserland Zwitserland - Costa Rica Costa Rica
28 jun 2018
16:00 Japan Japan - Polen Polen
16:00 Senegal Senegal - Colombië Colombië
20:00 Engeland Engeland - België België
20:00 Panama Panama - Tunesië Tunesië
Achtse finale
30 jun 2018
16:00 1C - 2D
20:00 1A - 2B
01 jul 2018
16:00 1B - 2A
20:00 1D - 2C
02 jul 2018
16:00 1E - 2F
20:00 1G - 2H
03 jul 2018
16:00 1F - 2E
20:00 1H - 2G
Kwartfinale
06 jul 2018
16:00 W49 - W50
20:00 W53 - W54
07 jul 2018
16:00 W55 - W56
20:00 W51 - W52
Halve finale
10 jul 2018
20:00 W57 - W58
11 jul 2018
20:00 W59 - W60
Play-off voor derde plaats
14 jul 2018
16:00 L61 - L62
Finale
15 jul 2018
17:00 W61 - W62