door Bart Vandenbussche

Zopas is in Rusland de loting voor het WK 2018 afgelopen. Dit is het volledige speelschema voor de komende zomer!

Speeldag 1

14/06/2018 17:00 Rusland – Saudi-Arabië
15/06/2018 14:00 Egypte – Uruguay
15/06/2018 17:00 Marokko – Iran
15/06/2018 20:00 Portugal – Spanje
16/06/2018 12:00 Frankrijk – Australië
16/06/2018 15:00 Argentinië – IJsland
16/06/2018 18:00 Peru – Denemarken
16/06/2018 21:00 Kroatië – Nigeria
17/06/2018 14:00 Costa Rica – Servië
17/06/2018 17:00 Duitsland – Mexico
17/06/2018 20:00 Brazilië – Zwitserland
18/06/2018 14:00 Zweden – Zuid-Korea
18/06/2018 17:00 België – Panama
18/06/2018 20:00 Tunesië – Engeland
19/06/2018 14:00 Polen – Senegal
19/06/2018 17:00 Colombia – Japan

Speeldag 2

19/06/2018 20:00 Rusland – Egypte
20/06/2018 14:00 Portugal – Marokko
20/06/2018 17:00 Uruguay – Saudi-Arabië
20/06/2018 20:00 Iran – Spanje
21/06/2018 14:00 Frankrijk – Peru
21/06/2018 17:00 Denemarken – Australië
21/06/2018 20:00 Argentinië – Kroatië
22/06/2018 14:00 Brazilië – Costa Rica
22/06/2018 17:00 Nigeria – IJsland
22/06/2018 20:00 Servië – Zwitserland
23/06/2018 14:00 België – Tunesië
23/06/2018 17:00 Duitsland – Zweden
23/06/2018 20:00 Zuid-Korea – Mexico
24/06/2018 14:00 Engeland – Panama
24/06/2018 17:00 Japan – Senegal
24/06/2018 20:00 Polen – Colombia

Speeldag 3

25/06/2018 16:00 Saudi-Arabië – Egypte
25/06/2018 16:00 Uruguay – Rusland
25/06/2018 20:00 Iran – Portugal
25/06/2018 20:00 Spanje – Marokko
26/06/2018 16:00 Denemarken – Frankrijk
26/06/2018 16:00 Australië – Peru
26/06/2018 20:00 Nigeria – Argentinië
26/06/2018 20:00 IJsland – Kroatië
27/06/2018 16:00 Mexico – Zweden
27/06/2018 16:00 Zuid-Korea – Duitsland
27/06/2018 20:00 Servië – Brazilië
27/06/2018 20:00 Zwitserland – Costa Rica
28/06/2018 16:00 Japan – Polen
28/06/2018 16:00 Senegal – Colombia

28/06/2018 20:00 Engeland – België
28/06/2018 20:00 Panama – Tunesië

1/8 Finales

30/06/2018 16:00 1e Groep C – 2e Groep D
30/06/2018 20:00 1e Groep A – 2e Groep B
01/07/2018 16:00 1e Groep B – 2e Groep A
01/07/2018 20:00 1e Groep D – 2e Groep C
02/07/2018 16:00 1e Groep E – 2e Groep F
02/07/2018 20:00 1e Groep G – 2e Groep H
03/07/2018 16:00 1e Groep F – 2e Groep E
03/07/2018 20:00 1e Groep H – 2e Groep G

Kwart Finales

06/07/2018 16:00 1e Groep C / 2e Groep D – 1e Groep A / 2e Groep B
06/07/2018 20:00 1e Groep E / 2e Groep F – 1e Groep G / 2e Groep H
07/07/2018 16:00 1e Groep F / 2e Groep E – 1e Groep H / 2e Groep G
07/07/2018 20:00 1e Groep B / 2e Groep A – 1e Groep D / 2e Groep C

Halve Finales

10/07/201820:001e Groep C / 2e Groep D / 1e Groep A / 2e Groep B – 1e Groep E / 2e Groep F / 1e Groep G / 2e Groep H
11/07/201820:001e Groep F / 2e Groep E / 1e Groep H / 2e Groep G – 1e Groep B / 2e Groep A / 1e Groep D / 2e Groep C

Kleine Finale

14/07/201816:001e Groep C / 2e Groep D / 1e Groep A / 2e Groep B / 1e Groep E / 2e Groep F / 1e Groep G / 2e Groep H – 1e Groep F / 2e Groep E / 1e Groep H / 2e Groep G / 1e Groep B / 2e Groep A / 1e Groep D / 2e Groep C

Finale

15/07/201817:001e Groep C / 2e Groep D / 1e Groep A / 2e Groep B / 1e Groep E / 2e Groep F / 1e Groep G / 2e Groep H – 1e Groep F / 2e Groep E / 1e Groep H / 2e Groep G / 1e Groep B / 2e Groep A / 1e Groep D / 2e Groep C

Download alle wedstrijden van WK 2018 Rusland naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

Google Calendar

Hotmail / Outlook / Windows Live

Apple iCal

Microsoft Outlook 2007

Microsoft Outlook XP/2003 (Bestand eerst opslaan, daarna importeren*)

Windows Vista Calendar

Netvibes

.ics-file

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geüpdatet worden.

Download de kalender van jouw favoriete ploeg


Bron: Voetbalkrant

Reageer op dit artikel

avatar

* Checkbox GDPR is verplicht

*

Ik ga akkoord met het privacybeleid van WK 2018 te raadplegen via de link hierboven). *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Inschrijven  
Abonneren op